HAKKIMIZDA

25 yıllık tücübesiyle babadan oğula...
Firmamız Kaya Tekin İnşaat & Eksik Oluk 25 yıllık tecrübesiyle Balıkesir bölgesinde çatı ve oluk sektörü alanında faaliyet göstermektedir.
İnşaat sektöründe, her işin konumuna göre ekip ve ekipmanlarımızla, fizibilite aşamasından başlayarak işin organizasyonunun yapılması ve bu organizasyon dahilinde iş bitim tarihinde/daha önce işi en kaliteli şekilde çevreye zarar vermeden yapmaktır. Mükemmel müşteri memnuniyeti ilkesi ile inşaat ve çatı konusunda kaliteli ürünler kullanarak, hizmetlerin minimum maliyet ve maksimum fayda ile sunulması ve fayda sunumu neticesinde müşteri memnuniyetlerini arttırarak sektörün devleri arasında yer almak. Kaya Tekin İnşaat & Eksik Oluk olarak müşteri memnuniyeti, müşteri istekleri, müşteri bütçesi, kısacası müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.
Her türlü ihtiyacınıza hemen cevap verebilen ve tecrübeli kadrosuyla tüm teknik sorununuzda yanınızda ve yardımınıza hazırdır.Çözümlerin ayrıntılarda saklı olduğunu, Ayrıntıların da bir farklılık göstergesi olduğunu biliyoruz. Artık çatınız ile ilgili her türlü problemlere çözüm bulabilirsiniz. Problemlerinize kalıcı çözümler bularak sizlere sunuyoruz.
Balıkesir, Altıeylül, Karesi, Edremit, Akçay, Altınoluk, Gömeç, Burhaniye, Ayvalık, Karaağaç, Güre ve Küçükkuyu bölgelerine hizmet vermekteyiz.